GNU AFFERO Genel Kullanım Lisansı altında  YERLİ-MİLLİ-ERP sitesi üzerinden size satışa sunulmuş kodları indirebilirsiniz; "Olduğu Gibi" indirdiğiniz yazılımları kullanabilir, dağıtablir, değiştirebilirsiniz.

"Olduğu gibi" terimi bu site üzerinden ücretsiz yada ücretli indirdiğiniz yazılım modüllerinin hala veya devam eden süreçte geliştirme aşamasında olduğunu, çeşitli hata, eksiklik veya düzenleme gerekebilen kısımlarının olabileceğini belirtir; hata, eksiklik veya düzenleme gerekebilen kısımlar hakkında YERLİ-MİLLİ-ERP (WebKOBIS, OCCONS) maddi-manevi ve yazılım güncelleme veya destek sorumluluğu taşımaz.

Eğer indirdiğiniz kodda bir hata var ise ve bu hatayı YERLİ-MİLLİ-ERP'ye yazılı olarak bildirdiğiniz takdirde hata en kısa zamanda düzeltilecek ve düzeltilmiş kod siteye indirmeniz içiin yüklendiği gibi size de ulaştırılacaktır.  

Eğer yazılımların güncellemelerini almak, size uyarlanmasını, bir yada birkaç modülün birleştirilerek size özel düzenlemesini isterseniz YERLİ-MİLLİ-ERP'den danışmanlık alabilirsiniz.

Kullanıcıya indirimi için açılmış olan yazılımları ve modülleri bu şartları kabul ettiğiniz takdirde indirebilirsiniz ve kullanabilirsiniz.

GNU AFFERO GENEL KAMU LİSANSI hakkında detaylı bilgiyi burayı tıklayarak bulabilirsiniz.